Mamy lidera- Mielczarski Show PDF Drukuj Email
Wpisany przez wariat   
poniedziałek, 25 Marzec 2019 20:37

miniStegny  SKRA DROBIN - STEGNY WYSZOGRÓD 6:2 (3:0)

(M.Mielczarski x3, B.Mielczarski, Kowalski, Zawistowski - Szymański, Dawid Pietrzak rz.k)

Bardzo udany początek wiosny zanotowali piłkarze Skry Drobin. Wysokie i pewne zwycięstwo nad Stegnami dało nie tylko trzy punkty i dobre nastroje przed kolejnymi meczami, ale to Skra po czternastu seriach gier zasiada w fotelu lidera ligi okręgowej. Brawo.

 (więcej w rozwinięciu)

 
Terminarz weekendu PDF Drukuj Email
Wpisany przez wariat   
niedziela, 24 Marzec 2019 12:46

IV LIGA

sobota

Kasztelan Sierpc - MKS Przasnysz 2:2

Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 4:2

Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce 2:1

Ząbkovia Ząbki - Drukarz Warszawa 4:0

Huragan Wołomin - KS Łomianki 2:2

Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 4:0

Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0

Korona Ostołęka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4:0

 

LIGA OKRĘGOWA

sobota

Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 3:3

Start Proboszczewice - Unia Iłów 2:4

Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 2:2

niedziela

Unia Czermno - Zryw Bielsk 2:2

Skrwa Łukomie - Błyskawica Lucień 5:0 (1:0)

Skra Drobin - Stegny Wyszogród 6:2 (3:0)

Delta Słupno - Amator Maszewo 2:1 (1:0)

 

 

 
Skra w Grupie C w turnieju "pod balonem"... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 29 Listopad 2018 16:11

Skra Drobin 15 grudnia br. wystąpi w Klubowym Turnieju Seniorów w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa POZPN PŁOCK 2018. Na boiskach Wisły Płock - w kompleksie boisk "pod balonem" rywalizować będziemy w Grupie C, a naszymi rywalami będą: Świt Staroźreby, Błękitni Gąbin, Wisła N. Duninów, Orzeł Goleszyn i Zryw Bielsk. 

Harmonogram i regulamin turnieju dostępny pod linkiem: ---> pobierz

losowanie ppozpn

 
Drobińska Liga Halowa 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 Listopad 2018 09:46

DROBIŃSKA LIGA HALOWA PIŁKI NOŻNEJ TERMINARZ ROZGRYWEK sezonu 2018/2019

DROBIŃSKA LIGA HALOWA 1819 1

DROBIŃSKA LIGA HALOWA 1819 2

 
Porażka na zakończenie rundy jesiennej... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 Listopad 2018 08:57

13. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSiR w Drobinie

SKRA DROBIN - STOCZNIOWIEC PŁOCK

skraLogo1:3 (0:1)stocznia 1346099598

Marcin Kowalski 90+2' - Krystian Skierkowski 24', Przemysław Kowalczyk 48', Bartłomiej Mielczarski 86'

 
Zaczarowana bramka Zrywu - pierwsza porażka w sezonie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 Listopad 2018 08:02

12. KOLEJKA PLO - Stadion w Bielsku

ZRYW BIELSK - SKRA DROBIN

zrywnowy150x150 13727762755:2 (3:1)skraLogo

Jakub Zawadzki 9', Krystian Markowski 12', 45', Filip Orłowski 87', Patryk Karpiński 90'+4 - Hubert Krysztofiak 44', Jakub Gąsiorowski 67'

 
Remis w hicie kolejki... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 Październik 2018 08:39

11. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSiR w Drobinie

SKRA DROBIN - AMATOR MASZEWO

skraLogo3:3 (2:3)amator

Paweł Dziekański 3', Sebastian Marlęga 37', Marcin Kowalski 67' - Łukasz Mielczarek 25', 38', Radosław Wiśniewski 34

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 Październik 2018 07:58

13. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa

13.00 Mławianka Mława - Wkra Żuromin

13.00 Ząbkovia Ząbki - Mazur Gostynin

13.00 Mazovia Mińsk Maz. - Korona Ostrołęka

13.00 MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa

13.00 Ożarowianka - KS Łomianki

13.30 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock

 

11. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn

11.00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk

11.00 Skra Drobin - Amator Maszewo

11.00 Świt Staroźreby - Unia Iłów

NIEDZIELA

12.00 Delta Słupno - Start Proboszczewice

13.00 Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock

14.00 Unia Czermno - Pogoń Słupia

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A  --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo

13.30 Błękitni Gąbin - Wisła N. Duninów

13.30 Szopen Sanniki - ULKS Ciółkowo

NIEDZIELA

11.00 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś

13.00 Mazowia Słubice - Zorza Szczawin K.

13.30 Bzura Chodaków - GKS Góra

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock

NIEDZIELA

13.45 Skra Drobin - Sparta Mochowo

14.00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo

 

 
Skra liderem po wygranej w Iłowie - hattrick 'Kowala' w urodziny! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 22 Październik 2018 11:25

10. KOLEJKA PLO - Stadion Gminny w Iłowie

UNIA IŁÓW - SKRA DROBIN

uniaIlowNew1:4 (0:1)skraLogo

Hubert Krasoń 79' - Marcin Kowalski 44', 69', 84', Patryk Piasecki 90+3'

Więcej w rozwinięciu...

 
Ciężkie boje w Iłowie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 11:46

uniaIlowNewskraLogoPrzeglądając wyniki meczów Skry Drobin, które rozgrywaliśmy w Iłowie w ostatnich latach, wysnuć można tylko jeden wniosek - Unia u siebie z nami jest bezlitosna. W Iłowie nie wygraliśmy od... 8 lat. Sześć meczów, sześć porażek z rzędu (w tym jeden walkower). Sięgając głębiej, od sezonu 2005/06 wygraliśmy tylko trzy spotkania, na jedenaście możliwych. Remis z Iłowa wywiozła tylko Skra II Drobin w sezonie 2007/08 w rozgrywkach A klasy. 

Każda passa musi się kiedyś skończyć i gorąco wierzymy, że tym razem wywalczymy w Iłowie punkty.

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 09:10

12. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów

11.00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz

11.00 Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Maz.

11.00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława

13.00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka

15.00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce

15.00 Korona Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki

15.00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród

14.00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno

15.00 Start Proboszczewice - Unia Czermno

15.00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby

15.00 Unia Iłów - Skra Drobin

15.00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień

Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> OBSADA

SOBOTA

13.00 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki

15.30 Zorza Szczawin - Wicher Cieszewo

15.30 GKS Góra - Wisła N. Duninów

NIEDZIELA

11.00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo

11.00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków

13.00 Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin

 

9. OSTATNIA KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> OBSADA

SOBOTA

15.00 Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew

15.00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo

NIEDZIELA

15.00 Unia II Czermno - Relax Miszewo Mur.

15.00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.45 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo

12.00 Bzura Chodaków - Skra Drobin

15.00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 110

Następny Mecz


#DrużynaMPKT
1 Kasztelan 15 34
2 Skra 14 30
3 Orzeł 15 29
4 Bzura 15 23
5 Zryw 13 20
6 Delta 13 20
7 Mazur 13 20
8 Amator 13 19
9 Stocznia 13 19
10 Czermno 13 16
11 Gąbin 13 15
12 Skrwa 13 10
13 Pogoń 12 8
14 Unia Iłów 13 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Licznik

Licznik: